UR KIROLAK 1922 - III. ANTXON BEITIAREN OMENEZKO JAITSIERAKO EMAITZAK
III. ANTXON BEITIAREN OMENEZKO JAITSIERAKO EMAITZAK
2014-04-16
Pasa den apirilaren 12an, Antxon Beitiaren Omenezko III. Skiff eta ontzi motzen jaitsiera ospatu da Urumea ibaian. Lau taldek hartu dute parte, guztira 20 skiff eta 8 2x,2- lehiatu direlarik.

Gizonezkoen arteko garailea Eneko Larrañaga izan da, 19:06,05 denborarekin, bigarren sailkatuari 8s ateraz.

Emakumezkoen kategorian berriz Ur-Kirolak-eko Ane Casajus. Bere denbora 22:28,0-koa izan da.

Sailkapen orokorra honako hau izan da:

POS MOD. ARRAUNLARIA KATEGORIA KLUBA DENBORA DIF.
1 1X Eneko Larrañaga Senior Ur Kirolak 19:06,5
2 1X Iñaki Burutaran Beterano Ur Kirolak 19:14,6 00:08,1
3 1X Elias Arruebarrena Senior Ur Kirolak 19:47,7 00:41,2
4 1X Iñaut GonzalezMatauko Junior Ur Kirolak 20:04,4 00:57,9
5 1X Ramon Aldai Beterano Ur Kirolak 20:35,9 01:29,4
6 1X Luis Garcia Beterano Kiriko 20:37,3 01:30,8
7 1X Martin Goitiandia Junior Ur Kirolak 20:44,2 01:37,7
7 1X Roberto Nuñez Senior Zaragoza 20:44,2 01:37,7
9 1X Xabier Cabido Kadete Ur Kirolak 20:45,1 01:38,6
10 1X Iñaki Biain Beterano Ur Kirolak 20:48,7 01:42,2
11 1X Antxon Arellano Beterano Santiagotarrak 20:54,2 01:47,7
12 1X Benatxo Genua Beterano Ur Kirolak 20:58,3 01:51,8
13 1X Manu Gonzalez Aramendi Beterano Ur Kirolak 21:18,6 02:12,1
14 1X Ane Casajus Kadete Ur Kirolak 22:28,0 03:21,5
15 1X Ainara Goikoetxea Kadete Ur Kirolak 22:30,1 03:23,6
16 1X Agustin Eizagirre Beterano Ur Kirolak 22:35,6 03:29,1
17 1X Maialen Alkorta Kadete Ur Kirolak 22:38,3 03:31,8
18 1X Fernando Laborda Beterano Zaragoza 23:40,0 04:33,5
19 1X Joxean Urbieta Beterano Ur Kirolak 24:16,7 05:10,2
20 1X Carlos Melgares Beterano Zaragoza 26:30,7 07:24,2
1 2- Gontzal Iraola-Iker Rodriguez Junior Ur Kirolak 18:23,7 -
2 2- Peru Alkorta-Beñat Arana Junior Ur Kirolak 19:59,0 01:35,3
- 2- Erik Mirasolain-Aitzol Rojas Junior Ur Kirolak -
1 2X Iñaki Rodriguez- Idoia Luis Beterano Ur Kirolak 21:12,5 -
2 2X Felix Ceberio-Eskarne Lopetegi Beterano Ur Kirolak 21:39,3 00:26,8
3 2X Angel Aguilera-Angel De Miguel Beterano Zaragoza 22:28,9 01:16,4
- 2X Jone Lizaso - Itxaso Uzkudun Kadete Ur Kirolak 22:08,7
- 2X Adrian Navarrete-Moises Almigol Junior Zaragoza 22:31,4


Datorren urterarte!!

 
 
2013-04-27 2013ko AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 9. JARDUNALDIA
2013-04-13 2013ko AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 8. JARDUNALDIA
2013-03-26 2013ko AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 7. JARDUNALDIA
2013-03-09 2013ko AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 6. JARDUNALDIA
2013-03-05 Iñaki Eguibarrek Jose Luis Alamdoz "Peli"-ri idatzitako gutuna
2013-02-23 Orioko estropadara ez joateko erabakia
2013-02-03 Urumeako II Skiff Jaitsiera - Antxon Beitiaren Oroimenez egindako estrapadako emaitzak
2013-01-28 Urumeako II Skiff Jaitsiera - Antxon Beitiaren Oroimenez
2013-01-05 San Sebastian bezperako afaria
2013-01-05 2013ko AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 3. JARDUNALDIA
2012-12-12 "Nutrizioa arraunketan" hitzaldia
2012-12-09 2013KO GIPUZKOAKO AULKI MUGIKORREKO LIGAKO 2. JARDUNALDIKO EMAITZAK
2012-10-09 Ohizko Batzar orokorrera deialdia
2012-10-02 Maila absolutuko arraunlariei deialdia
2012-10-01 Klubeko afaria: urriaren 27an
2012-09-04 Entrenatzaileekin bilerak eta lehen entrenamenduak
2012-08-30 Entrenamenduen hasiera: infantil, kadete, junior.
2012-07-03 Sevillara bidaia. Infantil eta Kadete mailako aulki mugikorreko Espainiako Txapelketa.
2012-06-23 CASTRELOKO BERRIAK
2012-06-22 Espainiako Txapelketako behin betiko partaidetza eta ordutegia
2012-06-19 Espainiako Txapelketako partaidetza eta ordutegia
2012-06-18 EUSKADIKO 2012ko ARRAUN OLINPIKO TXAPELKETAKO EMAITZAK
2012-06-02 2012KO AULKI MUGIKORREKO GIPUZKOAKO TXAPELKETAKO EMAITZAK
2012-05-27 SOUSTONS-EKO NAZIOARTEKO ESTROPADAKO EMAITZAK
2012-05-14 Datozen entrenamendu eta estropen plana

Hasiera«12345»Amaiera5-tik 3.orria

Jarrai gaitzazu